WKRĘTY WKRĘT CIESIELSKIE DO DREWNA TORX 6x60 5 szt

9321659438
953 Przedmioty
3,44 zł
Brutto

WKRĘTY CIESIELSKIE DO DREWNA TORX

6 x 60mm - cena za komplet 5 sztuk

ZASTOSOWANIE:

Do połączeń typu drewno-drewno i materiałów drewnopochodnych z nośnymi konstrukcjami drewnianymi (łączenie ścian domów szkieletowych, połączenie belek ze sobą, belek ze słupem itp.).

Najlepiej sprawdzają się w połączeniach wymagających dociągnięcia i ścisłego przylegania łączonych elementów. Mogą być stosowane w miejscach niewidocznych, gdzie nie jest wymagane uzyskanie płaskiej powierzchni. Duża powierzchnia łba znacznie podwyższa nośność łącznika na przeciąganie.

OPIS PRODUKTU:

Wkręt wykonany ze stali węglowej, poddany obróbce utwardzającej. Powłoka ocynkowana elektrolitycznie. Dzięki właściwościom konstrukcyjnym wkrętu uzyskujemy zmniejszenie momentu dokręcającego zapewniając szybkość i łatwość montażu.

Specjalne dodatkowe nacięcie w dolnej części gwintu umożliwia wkręcanie bez wstępnego nawiercania i zapobiega rozszczepianiu się drewna.

Spiralny element rozwiercający umiejscowiony pomiędzy częścią gładką wkrętu, a częścią nagwintowaną, pozwala na lepsze dociągnięcie do siebie łączonych elementów.

Frez na gwincie powoduje przecinanie włókien drewna w trakcie wkręcania, wpływając na zmniejszenie momentu dokręcającego

  • Materiał: stal węglowa, hartowana
  • Powłoka: ocynk elektrolityczny 7µm, wosk
  • Łeb: talerzowy
  • Nacięcie: T40
Wkręt-met
9321659438
953 Przedmioty
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.4
Liczba sztuk w opakowaniu
5
Długość wkręta
60
Średnica wkręta
6

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło